Nechte si uklidit kanceláře i jiné nebytové prostory rychle a za přijatelnou cenu

Možná hledáte úklidovou firmu poprvé. Možná jste se svépomocí snažili najít spolehlivé paní na úklid, které by vaši firmu udržovaly v pořádku, ale služba se vám neosvědčila. Ať je to jakkoli, nejen kanceláře, ale i další komerční a nebytové prostory, vám pomůže v pravidelných intervalech i jednorázově uklidit společnost Lepší úklid s.r.o. K dispozici je všem zákazníkům z Prahy a okolí.

Uklizené a voňavé kanceláře

Jestliže jste někdy zažili kvalitní opakovaný úklid úklidovou firmou, víte, že jsou vaše kanceláře vždy v pořádku. Pravidelně dochází ke klasickým úklidovým pracím, kdy úklid kanceláří Praha zahrnuje vysávání, utření prachu, dohodnout se dá i na zalévání květin a dalších činnostech.

Hned na začátku spolupráce si se společností domluvíte práce, které požadujete u každého úklidu provést, a tak si budete jisti, že vše, co chcete, bude jejím odchodu zářit čistotou.

Společnost Lepší úklid s.r.o. provádí i úklid komerčních prostor Praha ve večerních hodinách. Jakmile vám skončí pracovní den, nebude vás rušit a vyškolený personál s pomocí úklidových strojů provede činnosti, na kterých jste se dohodli.

Práce venku i uvnitř

Kromě klasických prací je možné domluvit úklid nebytových prostor, odvoz odpadu a suti např. při vyklízení nemovitosti, sklepů, půd nebo suterénních prostorů. I starost o správu bytových domů a SVJ můžete nechat na této úklidové firmě. Dokonce si můžete objednat i výškové práce, které provádí pracovníci společnosti za pomoci horolezecké techniky a lana.

Pokud potřebujete uklidit venkovní plochy, zajistit péči o zeleň a zahradu, i to s Lepší úklid s.r.o. vyřešíte. Kupříkladu sečení trávy, obnovy travních ploch, vertikutace trávníku, pokládání nových travních koberců či výsev travin.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat