Zateplení střechy je velice důležité

Zateplování střech má velký význam. Takový krok neslouží pouze k tomu, aby nám v zimním období nebyla zima, ale také, aby nám v létě nebylo příliš horko. Takže kvalitně zateplená střecha zajistí, aby nám v zimě neunikalo teplo a v létě, aby horko nepohltilo celý podkrovní pokoj, ale i dům. Investovat do zateplení se tedy bezpochyby vyplatí.  

Zateplujeme rovnou střechu

Rovná střecha nám nabízí bezesporu mnoho výhod. Jednou z nich je například dostatek prostoru v podkrovním pokoji, který nám dovolí zvolit takový nábytek, který se nám líbí. Nemusíte se striktně omezovat pouze na nízký nábytek, nebo na takový, který musíte nechat vyrobit na zakázku. Pokud už rovnou střechu máte, ale řešíte zateplení ploché střechy, určitě si nechte poradit od odborníků. Kvalitní firma si s vámi domluví osobní schůzku, provede prohlídku objektu, navrhnou technologie pro realizaci a bezplatně vyhotoví cenovou nabídku. Že jste o takové firmě a přístupu ještě neslyšeli? Prohlédněte si nabídky firmy AHF, která vám taktéž zajistí dokumentaci s úřady, posudky stavu stavby, včetně potřebných sond a další.

Rekonstrukce a zateplení

Pokud zatéká do konstrukce domu, bezpochyby bude potřeba rekonstrukce ploché střechy. Někdy stačí zavolat klempíři, který oplechuje okraje střechy, jindy je potřeba hlubšího zásahu a opravit hydroizolační vrstvy. Hydroizolace se nejčastěji provádí pomocí fóliových systémů. Zmíněná firma AHF nabízí hydroizolaci pomocí mPVC, TPO, EVA, EPDM fólií. Takové fólie mají dilatační vlastnosti s možným tvarováním do nejrůznějších detailů.

A pokud přemýšlíte nad tím, jaká fólie pro vás bude ideální, není nic jednoduššího, než si vybrat nebo si nechat poradit dle úvah dané firmy. V případě, kdy do domu zatéká nebo dům v zimním období rychle chladne a v letním období se rychle ohřívá, neváhejte nad jejím zateplením.  

Předchozí článekMísto, kde chtějí všichni bydlet!
Další článekRekuperace vám ušetří nejen peníze, ale také zdraví

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat