Let balonem – cesta za poznáním

Sníte o tom zažít let balonem nad Prahou? Nebo třeba let balonem přes Český ráj nebo Vysočinu? Proč ne? Obdivovat krásy přírody, umělecké historické skvosty nebo neobvyklé krajinné úkazy tak, jak byste je ze země nikdy neviděli, můžete téměř kdykoli po celý rok. Lety balonem nemusí být vůbec drahá věc, zvlášť pokud využijete nějaké akce, nebo můžete někomu věnovat i dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem. A letět třeba s ním.

Radost z letu i z okolní krajiny

Vyhlídkový let balonem je neotřelé adrenalinové dobrodružství, které prožijete intenzivně na vlastní oči i na vlastní kůži v přirozeném prostředí a za aktuálního počasí. Můžete se těšit na dokonalé výhledy, nádherná panoramata…prostě prohlédnout si kus své vlasti z pohledu, který vám přinese vítr. Anebo se jen pobavit neobvyklým pohybem na zařízení, které překoná všechny vaše představy. Startuje se vždy na nějakém volném prostranství, kde dojde k napuštění balonové plachty studeným a teplým vzduchem. Pokud byste let balonem chtěli využít soukromě nebo pro firemní účely, můžete si takové místo zvolit sami. Princip samotného letu je velmi jednoduchý.  Za pomocí hořáku a ohřívání vzduchu ve vnitřní ploše se pak reguluje samotná výška celého letu. Je možné plynout pár metrů nad zemí nebo postupně vystoupat a dostat se až vysoko nad okolní terén (běžně i do 800 metrů) a vstřebávat okolní prostor a neskutečný výhled z opravdu úctyhodné výšky.

Vyhlídkový let balonem zcela pohodlně

Let balonem je skvělým zážitkem. Jedná se o naprosto bezpečný, stabilní a neobvykle komfortní pohyb. Ať doletíte kamkoli, bude na vás čekat pozemní servis, který celou cestu váš balon sleduje. Po hladkém přistání se vám ani nebude chtít koš opustit. Vyhlídkový let balonem je prostě zážitek, který se vryje hluboko do srdce.

https://www.youtube.com/watch?v=P2hnexbZtGw

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat