Vyhlídkový let vrtulníkem

Chcete svým blízkým darovat jedinečný dárek? Nebo si jen sami sobě dopřát nějaké to dobrodružství? Vyhlídkový let vrtulníkem pro vás jistě bude nezapomenutelným zážitkem! Jak pro dobrodruhy a milovníky adrenalinových zážitků, tak pro romantiky. Zažijete skvělý pocit letu vzduchem a unikátní pohled na krajinu. Poletíte čtyřmístným vrtulníkem Robinson R44 a to na 30, 60 nebo 90 minut. Můžete tedy mít celý vrtulník jen pro vás a vychutnat si tak soukromý let vrtulníkem s vaší rodinou či přáteli! Vybrat si můžete z několika tras, které vás zaručeně okouzlí. A bude toho opravdu hodně k vidění! Je možné letět v průběhu celého roku, a tak uvidíte přírodu a její okolí v různých ročních obdobích.

Kam můžete letět?

Odlétáme vždy z Prahy z letiště Letňany. Trasy se liší dobou trvání, ale také místy, která uvidíte. Je tedy dobré rozmyslet si, kam byste se chtěli podívat. Uvidíte krásnou přírodu, pole, louky, města, hrady, zámky, vodní plochy a ještě mnohem víc. Podle výběru vaší trasy se můžete těšit na výhled na jezero Lhota, Průhonický zámek, Klánovický les, Karlštejn, Konopiště, Kolín, Český Brod, vodní nádrž Orlík, zámek Orlík nad Vltavou, hrad Kost, Valečov, hrad Trosky nebo lom Velká Amerika. Máte tedy spoustu možností, až bude těžké se rozhodnout.

Jak let probíhá?

Let probíhá vždy pouze za dobrého počasí, pokud se tedy počasí zhorší, dáme vám vědět a let přesuneme na jiný termín. Na místě odletu se tedy za dobrého počasí sejdete s pilotem, dozvíte se důležité informace, připravíte se na let a pak už si jen užíváte překrásný výhled. Nezapomeňte si s sebou fotoaparát nebo kameru, abyste na takový zážitek měli také vzpomínku.

Pokud vás tedy zážitkový let vrtulníkem zaujal, neváhejte si koupit letenky a vydat se na vaše dobrodružství! Nebo ho dopřejte vašim blízkým! Těšíme se na Vás.

https://www.youtube.com/watch?v=YpmrPiJh91U

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat