Potřebujete kvalitní plot s dlouhou životností? Jednou z možností je betonový plot

Betonové ploty nabízejí široké možnosti uplatnění. Vzhledem k tomu, že poskytuje dlouhou životnost a bytelnost, je vhodný nejen kolem domu nebo zahrady, ale nabízí i další možnosti využití. Je ideální volbou i pro oplocení pozemku, průmyslové haly, nebo kotců či výběhů pro hospodářská zvířata, pro která vytváří bezpečné zázemí chovu. Kromě toho tlumí zvuky a snižuje hlučnost z okolí.

Základ betonového plotu

Ten tvoří sloupky o různé výšce, v rozmezí 1-2,5 metru. Každý sloupek má zářezy, do kterých se umísťují betonové desky. Desky nemusejí být zákonitě rovné a hladké. Honosnější varianty nabízí různé vzorování, které se stává trendem. Tyto ploty vyrábí společnost BEVES LANŠKROUN s.r.o.

Základní princip výstavby betonového plotu představuje dokonalé poskládání jednotlivých komponentů. Betonové sloupky se umístí do země a do jejich zářezů se zasouvají betonové desky. Díky betonovým deskám není za plot vidět, vytváří tak dokonalé soukromí.

Základní konstrukce betonového plotu se zesiluje pomocí průmyslové ocelové armatury. Základní pojivo pak představuje cement a kamenivo. Odolnost podpoří i chemické přísady. V nabídce naleznete různé barevné varianty i vzory. Přední strana plotu bývá vzorovaná, zadní pak hladká. Některé realizace naleznete na stránkách ploty.la.

Proč právě betonový plot?

Je velmi odolný, odolá i vyšším povětrnostním podmínkám. Nepotřebuje žádnou speciální péči, nepodléhá korozi ani trouchnivění. Je účelný a dokonale elegantní, vhodný téměř do jakékoli krajiny a k jakékoli stavbě. Může se stát designovým prvkem vašeho bydlení. Poskytuje žádané soukromí, funguje i jako protihluková a protiprašná bariéra. Je dokonale bezpečný. Lze jej využít nejen pro oplocení domu či zahrady, ale i průmyslového objektu nebo prostoru určenému pro chov hospodářských zvířat.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat