Natura Rock Effect vám pomůže ochránit vaši úrodu

Jaro je tady – a s ním i čas na vaši zahradu. Vedle okrasné zahrady plné krásných květin se jistě zaměříte také na záhon s úrodou. Aby vaše zelenina neměla problémy se škůdci, je nutné na ně pořídit nějaký postřik. Natura Rock Effect je výborným přípravkem, který přírodní formou ochrání vaši úrodu, a vy se tak nemusíte o svou zahradu vůbec obávat.

Mšice jsou nejběžnějšími parazity

Tím nejčastějším druhem škůdců, kteří mohou vaši zahradu napadnout, jsou mšice. Ty mohou napadnout veškeré cibuloviny, tulipány, třešně nebo jabloně. Jedná se o savý hmyz, na něhož dobře zabírá účinný přírodní insekticid. Objevuje se nejčastěji na rostlinách, které nejsou v závětří, a poškozují především listy a výhonky.

Přírodní postřik proti mšicím je například Natura Rock Effect, díky němuž se škůdce rychle zbavíte. Navíc vaše úroda bude stále ekologická. Jedná se totiž o postřik vhodný pro ekologické zemědělství, a tak i vaše rodinná zahrada může růst bez chemie.

Největší paseku nadělají mravenci

Mravenci jsou všude kolem nás, na vaší zahradě jich jistě objevíte také velké množství. Často se vyskytují tam, kde jsou mšice, proto je nutné s nimi bojovat zároveň. Mravenci se na vaši úrodu budou soustředit hlavně kvůli medovici, která se na rostlinách vyskytuje po mšicích.

Další škůdci, co ohrožují zahradu

Na tento druh hmyzu vám opět pomůže přírodní přípravek Natura Rock Effect. Díky němu se rychle a snadno mravenců zbavíte – a vaše úroda bude stále bez vad. Na podzim tak budete moct sklidit velkou úrodu plnou paprik, okurek, cuket nebo rajčat.

Dalšími škůdci, na které tento skvělý postřik funguje, jsou například:

  • molice,
  • slimáci,
  • přástevník,
  • housenky,
  • skočci.

Škůdci vás mohou potrápit během jarního i letního období, pokud však budete mít ty správné přípravky pro ochranu vašeho záhonu, nemusíte mít o úrodu strach.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat