Hledáte nemovitost? Rady a tipy

Najít nový byt nebo dům není zrovna snadný úkol. Proto jsme na Nehnuteľnosti.sk připravili nový šestidílný video seriál „Na cestě domů“. Můžete si ho prohlédnout ve video spotech nebo přečíst na našem webu. V každé části se dozvíte přímo od odborníků důležité informace, které vám pomohou projít tímto složitým procesem co nejefektivněji a bez zbytečných chyb a průtahů.

Cesta k ideálnímu bydlení nebývá jednoduchá, protože se skládá z různých úkonů, které zaberou množství času a vyžadují dobrou koordinaci. V našem seriálu Na cestě domů vás na ní bude provázet moderátor Vlado Voštinár, který se bude ptát odborníků na jednotlivé oblasti přesně ty otázky, které vám víří hlavou.

Začneme pěkně po pořádku – když chcete najít tu správnou nemovitost, v první řadě se musíte zorientovat na našem realitním portálu. Co všechno na něm najdete, jak se zorientovat v spleti inzerátů, jak je správně číst a dobře jim rozumět, vám vysvětlí Michal Pružinský z portálu Nehnutelnosti.sk.

Jak vám dokáže pomoci dobrý realitní makléř a jak jej rozeznáte od těch ostatních, vám prozradí prezident Národní asociace realitních kanceláří Slovenska NARKS Ján Palenčár. Při koupi nemovitostí se třeba připravit na nezbytné administrativní úkony, objasní vám jejich právník Mojmír Plavec, tajemník realitními unie. Jaké jsou dnes možnosti a podmínky financování nemovitostí? To se dozvíte od odborníka na hypotéky Slavomíra Kuzma z Gepard Finance. O pojistkách a pojistných událostech se Vlado Voštinár povídá s JUDr. Josefínou Žákovou, generální ředitelkou České asociace pojišťoven. A na konci procesu je důležité svůj nový domov i krásné zařídit – jak si vytvořit ten správný interiérový design, vám poradí architektka Lucia rtuťový.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat