Další etapa na Žižkově zahájena, Byty na Vackově jsou již v prodeji

Výtečně dostupná lokalita, zeleň v okolí a veškerý komfort velkoměsta, k tomu dostupné bydlení v novostavbách. Tento výčet není snovým a nereálným seznamem mnohých zájemců o nový byt v Praze, ale reálná nabídka v rámci developerského projektu Byty na Vackově. Jedná se o další etapu výstavby v oblasti horního Žižkova, kterému se přezdívá Vackov. V té současné se nabízí 208 bytových jednotek a pozor, už více než pětina se během několika málo dní prodala. Stále je však z čeho vybírat, nevyplatí se ale příliš otálet!

Oblíbený Žižkov láká

Zatímco v minulosti platilo pořekadlo „Žižkovu a Libni zdaleka se vyhni“, dnes pro třetí pražskou městskou část platí pravý opak. Prošla totiž mohutným rozvojem infrastruktury a obrovskou rekonstrukční vlnou, která posunula Žižkov na nejoblíbenější místa k životu v metropoli. Není divu, je blízko centru, navíc je čtvrť dostupná veřejnou dopravou. Tramvají nebo autobusem je to jen několik málo minut z nového bytu na Praze 3 na všechny linky metra, což ocení všichni, kdo pracují v business officech v centru nebo v jiných částech města.

Metropolitní bydlení na Vackově

Za další etapou výstavby stojí jako v předchozích vlnách společnost Metrostav Development. Pro tentokrát se plánuje výstavba celkem čtyř bytových domů podél ulice Malešická, což je hlavní tepna celého Vackova, který tvoří ještě ulice Na Vackově, Rixdorfská nebo Olgy Havlové. Katalog nových bytů čítá 208 položek o dispozičních řešení od 1+kk po 5+kk, z čehož 40 je již prodaných. Ceny bytů Na Vackově jsou s ohledem na míru inflace a zdražování stále na investičně zajímavé úrovni. K bytům přináleží balkon, předzahrádka nebo terasa, dále sklep nebo komora, dokoupit je možné garážové stání v podzemí.

Pohodlné bydlení podle představ

Pod architektonický návrh se podepsalo studio KAAMA, které zasadilo bytové domy do reliéfu místní krajiny, přičemž důležité je napojení na minulou výstavbu i blízký park Židovské pece. Po podpisu smlouvy si lze vybrat vnitřní vybavení z katalogu standardů, přičemž noví majitelé si mohou vybírat z vinylové podlahy v šesti různých dekorech nebo z velkoformátových obkladů a dlažby do koupelny české značky La Futura Florencie. Obdobně jsou vstupní a interiérové dveře značky Lignis české výroby.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat