Zařiďte si svou ložnici tak, aby vám plně vyhovovala

Dávno pryč jsou doby, kdy jsme si do ložnice umisťovali jen skříně, postel a maximálně nějakou komodu či němého sluhu, na kterého jsme ukládali oblečení. Dnes si můžeme do ložnice umístit i nábytek, který nám zajistí pohodlí a relax, pokud nemáme kde jinde v domě či bytě možnost najít trochu soukromí.  Co vás potěší a zpříjemní vám všední den či večer?

Křeslo, v němž si můžete pohodlně číst i meditovat

V posteli bychom příliš číst neměli, aby si naše tělo nevytvořilo návyk, že v posteli nespíme, ale vykonáváme nějakou činnost. Nevhodné je i pracování v posteli, luštění křížovek, sledování TV a podobně.  Když si ale do ložnice koupíte pohodlné a krásné křeslo, v němž se vám bude velmi pohodlně sedět, můžete si v této místnosti, která patří jen vám a manželovi či partnerovi, směle užívat klidu až do pozdních nočních hodin.

Praktické noční stolky

Je to k nevíře, ale spousta párů nemá u postelí noční stolky. Přitom pojmou tolik potřebných a užitečných maličkostí, které je vhodné skrývat před zraky ostatních… Nebo jen jednoduše splní potřebu po úložném prostoru. Uložit do nich můžete léky, erotické pomůcky, knížky, spodní prádlo, hygienické potřeby… Mnohým se hodí i šuplík na zápisník a propisku, když si zapisujete sny, mini rádio a sluchátka nebo třeba CD přehrávač nebo MP3 a podobně. 

Což takhle netradiční květináč?

Pokud máte rádi kytky a máte je téměř v každé místnosti domu, můžete je učinit zajímavějšími díky květináčům. Dnes lze koupit skutečně nádherné a netradiční květináče jak od interiéru, tak do exteriéru. Pro květiny velké i malé v mnoha  barvách, tvarech, z mnoha materiálů. 

Do ložnice volte s ohledem na výmalbu, koberec nebo ostatní doplňky, jako třeba barvu obrazu či jeho rámu, lustr a podobně. 

Bohatou nabídku květináčů v různých podobách a stylech, ale také křesel nebo nočních stolů i dalšího vybavení nejen do ložnice, najdete na webových stránkách signal-nabytek.cz. Přesvědčte se o tom, že lze nábytek nakupovat za rozumné ceny ve skvělé kvalitě.

Předchozí článekDěčín – Tipy na výlety a ubytování
Další článekImitaci dřeva docílíte pokládkou vinylové podlahy

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat