Předsíň je otevřenou náručí vašeho bytu. Víte, jak ji zařídit?

Předsíň je v našich končinách „chudou příbuznou“ pokud jde o zařízení nábytkem. Nezřídka jsou v předsíni k vidění komody, které mají svá nejlepší léta za sebou. Předsíň si většina lidí zařizuje až naposledy. Až když zbydou nějaké finance. A není to chyba?

Vždyť předsíň je místo, které vidí váš pošťák, poslíčci s objednaným jídlem, je to také první místnost, kterou vidí vaše návštěvy a také vás vítá, při cestě z práce.

Proč si tedy neudělat předsíň, která vás přivítá doma s otevřenou náručí a „pozve“ vaše návštěvy k vám?

Co by v předsíni nemělo chybět?

Určitě třeba dřevěný podnos, na který umístíte sluneční brýle, klíče a peněženku, když dorazíte domů. Ušetří vám to spoustu času, který byste každé ráno ztráceli jejich hledáním.

V předsíni nesmíte zapomenout také na zrcadlo, ve kterém se zkontrolujete, než vyrazíte ráno do zaměstnání.

Musí tam být také dostatek místa pro uložení obuvi, deštníku, bund a kabátů. Nejlépe ve vestavěné skříni na míru, která bude korespondovat vnitřním uspořádáním s potřebami vaší rodiny.

Předsíň nemusí být strohá a bez nápadu. I do předsíně můžete umístit například dřevěný svícen, kam umístíte voňavou svíčku, vaše předsíň tak bude příjemně vonět. I na vůni vaší domácnosti také záleží.

Vyzdobte si svou předsíň

Ostatně dřevěné dekorace do bytu jsou v poslední době velice populární – ať již jde o dřevěné květináče, vázy, či právě dřevěné svícny. Lidé se navrací zpět k přírodním materiálům – a to nejen v případě doplňků. Spousta lidí si již nekupuje sektorový nábytek, ale raději přidají pár korun a pořídí si nábytek z voňavého masivního dřeva. V podstatě tak ušetří. Kvalitní dřevo vám vydrží dlouhé roky a je nadčasové.

Hodit se bude křeslo, či židlička, kam si budete moci sednout, až si budete obouvat boty, oceníte to jak vy, tak i vaše malé děti, které si ještě neumí obout botičky samy.

Pokud chcete návštěvu zaujmout, pořiďte si designový stojan na deštníky. Během podzimního a zimního počasí oceníte i odkapávač na boty, díky kterému nebudete mít v předsíni na podlaze nevzhledné mapy od soli, ani bahno.

Další články autora

Komentáŕe

- Komerční sdělení -PR článek

Mohlo by Vás zajímat